Hei! Onpa mukavaa, että löysit luoksemme! Olemme iloisia voidessamme auttaa sinua, mikäli haluat olla seuraava asiakkaamme, tehdä yhteistyötä kanssamme tai olet kiinnostunut kysymään meiltä jotakin muuta. Ollaan kuulolla!

Pyydä tarjous

Pyydä tarjous ilman sitoutumista täyttämällä alla oleva lomake.

Kaipaatko jotakin muuta?

Voit lähettää kysymyksesi sähköpostitse osoitteeseen info@contentor.se. Voit myös soittaa meille numeroon +4622015775

Ura Contentorilla

Haluatko työskennellä kanssamme kääntäjänä tai kirjoittajana tai etsitkö muita uramahdollisuuksia Contentorilla? Voit tutustua urasivustoomme, jossa voit lukea lisää avoimista työpaikoistamme tai jättää työhakemuksesi.

Kehityskysymykset

Tavoitat Contentorin kehitykseen ja integraatioon liittyvissä kysymyksissä lähettämällä sähköpostia osoitteeseen dev@contentor.se.

Ota yhteyttä tiimiimme

Voit ottaa suoraan yhteyttä Contentorin työntekijöihin, jos kysymyksesi koskee jotakin tiettyä asiaa.

linkedin

Rabie Salem

CEO

+46723222657
rabie@contentor.se

 

linkedin

Hampus Waldemarson

CTO

+46735440001
hampus@contentor.se

 

linkedin

Nadia Nazarbaeva

PR & Communication

+46737156292
nadia@contentor.se

 

Dennis Persson

Project Manager

+46706120130
dennis.persson@contentor.se

 

Jalaica Liket

Project Manager

+4622015775
jalaica@contentor.se

 

Gustav Ekberg

Senior Developer

+4622015775
gustav@contentor.se

Jonna Mellanen

Head of Customer relations (föräldraledighet)

+4622015775
jonna@contentor.se

 

linkedin

Niklas Ruottu

Key Account Manager

+46735466918
niklas@contentor.se

 

Dennise Lopes

Head of Production

+4622015775
dennise@contentor.se

 

Parita Luan-Ngam

Project Manager / Coordinator

+4622015775
parita@contentor.se

 

Andreas Holstenson

Head of Development

tel:+4622015775
andreas@contentor.se

Vieraile tai lähetä postia

Contentorin pääkonttori sijaitsee Mindparkissa, Helsingborgissa, Ruotsissa. Jos haluat lähettää meille postia tai vierailla luonamme, osoitteemme on:

Contentor
c/o Mindpark Reception
Bredgatan 11
25225 Helsingborg

Postiosoitteemme on:

Contentor
Rönnowsgatan 8c
252 25 Helsingborg

Ota meihin yhteyttä saadaksesi tarjouksen

100 % tyytyväisyystakuu!
Ei vain käännöksiä, vaan myös lokalisointia
Joustava & turvallinen