Ota yhteyttä

Contentorilla on yli 400 sopimuksella työskentelevää kääntäjää, copywriteria ja oikolukijaa. Helsingborgin pääkonttorista Ruotsista löydät meistä heidät, jotka työskentelevät palvelun, projektinhallinnan, myynnin ja kehityksen parissa. On aina hyvä idea olla suoraan yhteydessä kirjoittajiin ja oikolukijoihin tekstitilauksiasi koskien, mutta mikäli sinulla on yleisempää kysyttävää, vastaamme nopeasti kysymyksiin alta löytyvän yhteydenottolomakkeen kautta, ja voit myös lähettää meille sähköpostia osoitteeseen info@contentor.se.

 

Rabie Salem, CEO
rabie@contentor.se
+46 (0)723 222 657

Jonna Mellanen, Head of Customer Relations
jonna@contentor.se

Niklas Ruottu, Key Account Manager
niklas@contentor.se
+46 (0)735 466 918

Dennise Lopes, Head of Production
dennise@contentor.se

Hampus Waldemarson, CTO
hampus@contentor.se

Andreas Holstenson, Head of Development
andreas@contentor.se

Gustav Ekberg, Senior Developer
gustav@contentor.se

Saat myös suoran yhteyden Contentoriin kysymyksissä mm. teknisiä ongelmia ja integraatiota koskien, lähettämällä sähköpostia osoitteeseen dev@contentor.se.

Tule vierailulle

Työskentelemme asiakkaiden kanssa ympäri maailman, joten on luonnollista, että monet tapaamiset hoidetaan Skypen kautta tai mahdollisesti paikan päällä asiakastapaamisissa. Ovemme ovat kuitenkin aina avoinna asiakkaillemme, jotka haluavat vierailla meillä Helsingborgissa, Ruotsissa, osoitteessa Kullagatan 6.

Ota yhteyttä, mikäli haluat meidät vierailulle toimistoonne. Olemme usein liikkeellä ja haluamme mielellämme tavata asiakkaitamme kasvotusten.

Voit myös soittaa meille numeroon +46 (0) 220-157 75.

Ota meihin yhteyttä saadaksesi tarjouksen

100 % tyytyväisyystakuu!
Ei vain käännöksiä, vaan myös lokalisointia
Joustava & turvallinen