Hei! Onpa mukavaa, että löysit luoksemme! Olemme iloisia voidessamme auttaa sinua, mikäli haluat olla seuraava asiakkaamme, tehdä yhteistyötä kanssamme tai olet kiinnostunut kysymään meiltä jotakin muuta. Ollaan kuulolla!

Pyydä tarjous

Pyydä tarjous ilman sitoutumista täyttämällä alla oleva lomake.

Kaipaatko jotakin muuta?

Voit lähettää kysymyksesi sähköpostitse osoitteeseen info@contentor.se. Voit myös soittaa meille numeroon +4622015775

Ura Contentorilla

Haluatko työskennellä kanssamme kääntäjänä tai kirjoittajana tai etsitkö muita uramahdollisuuksia Contentorilla? Voit tutustua urasivustoomme, jossa voit lukea lisää avoimista työpaikoistamme tai jättää työhakemuksesi.

Kehityskysymykset

Tavoitat Contentorin kehitykseen ja integraatioon liittyvissä kysymyksissä lähettämällä sähköpostia osoitteeseen dev@contentor.se.

Ota yhteyttä tiimiimme

Voit ottaa suoraan yhteyttä Contentorin työntekijöihin, jos kysymyksesi koskee jotakin tiettyä asiaa.

linkedin

Olle Hyberg

Head of Sales & Partnerships

+46765262107
olle@contentor.se

linkedin

Jonas Belhaj

Key Account Manager

+46736200535
jonas@contentor.se

linkedin

Dennise Lopes

Business Developer

+4622015775
dennise@contentor.se

linkedin

Ratha Krishnan

Content Specialist

+4622015775
ratha@contentor.se

linkedin

Dennis Persson

Project Manager

+4622015775
dennis.persson@contentor.se

linkedin

Caroline Harring

Project Manager

+4622015775
caroline@contentor.se

linkedin

Gustav Ekberg

Senior Developer

+4622015775
gustav@contentor.se

linkedin

Malin Borg

Key Account Manager

+46735077753
malin.borg@contentor.se

linkedin

Hampus Waldemarson

CTO

+46735440001
hampus@contentor.se

linkedin

Nadia Nazarbaeva

PR & Communication

+46737156292
nadia@contentor.se

linkedin

Parita Luan-Ngam

Project Manager / Coordinator

+4622015775
parita@contentor.se

linkedin

Jalaica Liket

Project Manager

+4622015775
jalaica@contentor.se

linkedin

Andreas Holstenson

Head of Development

+4622015775
andreas@contentor.se

Ota meihin yhteyttä saadaksesi tarjouksen

Agreement icon highlighting USP argument100 % tyytyväisyystakuu!
Agreement icon highlighting USP argumentEi vain käännöksiä, vaan myös lokalisointia
Agreement icon highlighting USP argumentJoustava & turvallinen